Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

ABA PROJECT,Avrupa-Türkiye hattı,Türkiye-Avrupa hattı arasında arasında yapmakta olduğu Uluslararası Karayolu taşımacılığı yanı sıra yine Türkiye-Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de verdiği hizmetler ile 3.ülke taşımalarını gerçekleştirmektedir.

Proje bazlı blok taşımalarda ithalatçının/ihracatçının talep edeceği yükleme araç sayısı,yükleme günleri,dökümantasyon oluşturulması gibi durumlarda uzman kadrosuyla oluşturduğu proje masası sayesinde ortak paydada yükleme planları oluşturularak bu planlara göre hareket edilmesini sağlar.

FTL,taşımalar dışında her hafta düzenli olarak Türkiye’den Avrupa’ya,Avrupa’dan Türkiye’ye Parsiyel (parça yük taşıması)yük taşımacılığı ile destinasyon bazlı araçlarımız ile yüklenecek ürünlerinize anlık müdahale şansı,iklim şartlarına göre Roro ve kara hattı servis seçimleri ile en hızlı şekilde ürün teslimatı konusunda seçenek oluşturmaktadır.

İzmir,İstanbul,Bulgaristan ve Almanya ofis/acentaları ile 7/24 saat yüklemelere ait yol durum bilgilerini müşterilerine iletmektedir.