logo
mikrofon
Müşteri Hizmetleri
0232 502 44 00

HİZMETLERİMİZ

yurt ici

ABA PROJECT yurtdışından taşımasını gerçekleştirmiş olduğu ürünleri ilgili gümrük sahasına teslimatı sonrası Türkiye’nin her bölgesine Yurtiçi taşıma departmanı ile adres teslim sağlamaktadır.Bu taşımalarda kamyonet araçtan,Tır taşımacılığına kadar araç yelpazesi ile tüm sevkiyat organizasyonlarını en uygun biçimde sağlamaktadır.

Yurtiçi çalışan araçlarımız global teminat kapsamında olduğundan,teminatlı taşıma,Serbest Bölge’den Türkiye yada Türkiye’den Serbest bölgeler arası geçiş taşımalarını organize edebilmektedir.

Yurtiçi taşımalarımızda kapalı araçlarımız dışında açık dorse(salkasa tipi araç) taşımalarımızla da,döküm demir,Vinç ile yükleme yapılabilinecek makine tarzı ürünler içinde çeşitlilik sunmaktadır.

uluslararasi kara

ABA PROJECT,Avrupa-Türkiye hattı,Türkiye-Avrupa hattı arasında arasında yapmakta olduğu Uluslararası Karayolu taşımacılığı yanı sıra yine Türkiye-Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de verdiği hizmetler ile 3.ülke taşımalarını gerçekleştirmektedir.

Proje bazlı blok taşımalarda ithalatçının/ihracatçının talep edeceği yükleme araç sayısı,yükleme günleri,dökümantasyon oluşturulması gibi durumlarda uzman kadrosuyla oluşturduğu proje masası sayesinde ortak paydada yükleme planları oluşturularak bu planlara göre hareket edilmesini sağlar.

FTL,taşımalar dışında her hafta düzenli olarak Türkiye’den Avrupa’ya,Avrupa’dan Türkiye’ye Parsiyel (parça yük taşıması)yük taşımacılığı ile destinasyon bazlı araçlarımız ile yüklenecek ürünlerinize anlık müdahale şansı,iklim şartlarına göre Roro ve kara hattı servis seçimleri ile en hızlı şekilde ürün teslimatı konusunda seçenek oluşturmaktadır.

İzmir,İstanbul,Bulgaristan ve Almanya ofis/acentaları ile 7/24 saat yüklemelere ait yol durum bilgilerini müşterilerine iletmektedir.

yurt ici depo

ABA PROJECT,Avrupa-Türkiye hattı arasında taşıma yaptığı ürünler için talep edilmesi durumunda depolama ve dağıtım hizmeti de vermektedir.Türkiye depolama merkezimiz İzmir Kemalpaşa’d 500 m2,İstanbul Esenyurt’da 1.000 m2 olup,özel raflı depolama sistemimiz sayesinde her türlü ürünü özelliğine göre farklı alanlarda depolayabilmektedir.

Depolarımızda yer alan ürünlerin dağıtımı için mikro dağıtım ve makro dağıtım yapılabilinmekte olup,kamyonet araç tipinden Tır araç tipine kadar yükün cinsine göre araç tipini sağlayabilmektedir.esya

ABA PROJECT, yeni hizmeti ile acil sevkiyatları olan müşteriler için Avrupa'nın her yerine ihracat ve ithalat taşımalarında çok hızlı çözümler sunuyor. Bu doğrultuda özellikle hava yolu taşımacılığına alternatif olarak tercih edilebilecek olan bu hizmeti sayesinde müşterilerimizin kapıdan kapıya hizmeti çok daha uygun navlunlara anlık bilgi akışı ile sahip olmaları sağlanmaktadır.

Değişen ve gelişen dünya ekonomisinde taşımacılığın en önemli unsurlarından biri olan hızlı taşıma için yeni bir hizmet geliştiren firmamız, parsiyel acil yüklemelerde minivan tarzı araçları ile müşterilerine özel çözümler üretmektedir.

Ülkemiz ve tüm Avrupa ülkeleri arası taşımalarda, bölgesine göre 18 ile 48 saat arasında 17m3 / 1300 kg kapasiteli araçlarıyla müşterilerine optimum seviyede hizmet sunabilmekte ; böylece müşterilerimiz uçak sevkiyatında elde ettiği servise daha hızlı ve ucuza ulaşabilmektedir.

KAPALI KASA
BOY : 4.00 m
EN : 1.78 m
YÜKSEKLİK: 1.95 m
AĞIRLIK :1250 kg

TENTELİ KASA
BOY : 4.35 m
EN : 2.10 m
YÜKSEKLİK: 2.10 m
AĞIRLIK :1250 kg

proje

ABA PROJECT Standart treyler ölçüleri ve ağırlığı dışında kalan tüm ürün grupları yani Gabari dışı tabir ettiğimiz ürünlerin,makinelerin,fabrika söküm ve montajlarının taşıma ve organizasyonu için gerekli tüm ekipman ve techizatlara sahiptir.

Taşınacak ürün ve/veya ürün gruplarının taşıma öncesi gerekli durumda yer etüt çalışmasını yapmak,ürünleri ve bölgeyi incelemek üzere ekip organize etmek,taşıma için uygun araç/araçları tespit etmek,yol güzergahını belirlemek,güzergah üstündeki ülkelerin gümrük prosedürlerine göre yol izin belgelerini alarak en sorunsuz biçimde yüklemeleri organize etmektedir.

Tek seferde 0-96 ton arası taşıma kapasiteli,28 mt ye kadar uzayabilen teleskopik Lowbed tipi araçlar,Havuzlu Lowbed araçlar ve farklı taşıma kapasite ve özellikli araçları ile maliyet hesaplarında en uygun bütçe ile en uygun organizasyonu sağlamaktadır.

avrupa depo

ABA PROJECT,Türkiye-Avrupa hattı arasında taşıma yaptığı ürünler için talep edilmesi durumunda depolama ve dağıtım hizmeti de vermektedir.Avrupa depolama merkezimiz Almanya’nın Erkelenz şehri olup,burada bulunan 750 m2 özel raflı depolama sistemimiz sayesinde her türlü ürünü özelliğine göre farklı alanlarda depolayabilmektedir.

Yine Almanya’da bulunan Nürnberg ve Frankfurt şehirlerindeki depoları ile hem depolama hizmeti hemde depolarımızın içerisinde bulunan gümrüklü saha içerisinde gümrük beyannamesi tescil edebilme olanağı sunmaktadır.

Depolarımızda yer alan ürünlerin dağıtımı için başta Almanya olmak üzere Almanya içi ve Avrupa geneli dağıtımı Alman ve Bulgaristan plakalı araçları ile gerçekleştirmektedir.